„SAKALŲ“ ŽAIDĖJAI JAUNIMO RINKTINEI SURINKO 18 TAŠKŲ

2011 liepos 25

Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio pirmenybių D grupės pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 82:77 (18:18, 21:21, 16:19, 24:22) nugalėjo Italijos bendraamžius.

Vilniaus „Sakalų“ įžaidėjas Ovidijus Varanauskas per 7 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Arnas Butkevičius ant parketo praleido 16 minučių, per kurias surinko 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 4 kartus prasižengė ir prarado 6 kamuolius.

Augustas Pečiukevičius žaidė 38 minutes ir įmetė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/3 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir net 7 sykius suklydo.